?>
Best Price

Cena 23 lipiec 2019

od 139zł

Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Dodatkowe kryteriaMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

REZERWUJ WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ!

Dokonaj rezerwacji co najmniej 5 dni wcześniej i skorzystaj z 15% upustu.

> Więcej informacji

Pomysły na pobyt, weekend i wyjścia w Lublin i jego okolicach

Hotel Campanile Lublin usytuowany jest w samym centrum tego największego polskiego miasta po wschodniej stronie Wisły. Lublin od wielu wieków był miastem łączącym Wschód z Zachodem. Z tego właśnie względu możemy tu podziwiać unikatowe wnętrza bizantyjskie w jego gotyckich kościołach.

Głównymi ulicami handlowymi Lublina są Krakowskie Przedmieście i ulica Zana z licznymi butikami i ekskluzywnymi sklepami. W centrum znajdziemy z łatwością wiele dobrych restauracji, barów i kawiarni. Lublin jest także znanym miastem wystawienniczym, ze względu na swoje położenie blisko wschodniej granicy.

Z Lublina łatwo wybrać się także w Góry Świętokrzyskie by podziwiać ich nieskazitelną przyrodę. Z Lublina blisko jest także do Zamościa, miasta uważanego za perłę renesansu. W 1992 roku zostało ono wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i cieszy się niezwykłym powodzeniem wśród turystów.

Dla miłośników czynnego wypoczynku, warto polecić Roztocze, krainę w obrębie której znajduje się Roztoczański Park Narodowy i wiele Parków Krajobrazowych i Przyrodniczych. Kraina ta posiada wyjątkowe walory przyrodnicze i krajobrazowe i jest idealna dla pieszych i rowerzystów.

Dzięki Campanile Lublin mogą Państwo znaleźć się w samym centrum urzekającej wschodniej Polski.

Zamknij